Минулі заходи - 2014-2015 рік - Проект "Європейські бізнес-практики КСВ"

Перейти до вмісту

Головне меню:

Минулі заходи - 2014-2015 рік

Події > Минулі заходи
Тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності»:
I та II етап

6.10.2014 – Презентація та старт І етапу тренінгу «Європейські бізнес-практики КСВ»

Команда тренерів кафедри міжнародного менеджменту факультету міжнародної економіки і менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» презентувала тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)».6.10.2014-17.10.2014 – Відбувся І етап тренінгу «Європейські бізнес-практики КСВ»
Розклад І етапуЗАВАНТАЖИТИ

Перший етап тренінгу «ЄВРОПЕЙСЬКІ БІЗНЕС-ПРАКТИКИ КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» було проведено 6.10.2014 - 17.10.2014 на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». У тренінгу брали участь 30 осіб, переважно викладачі вищих навчальних закладів з різних регіонів України.
Тренінг відбувся в рамках програми «Європейські практики КСВ», у ході якого викладачі виступали у ролі експертів та оцінювали особливості реалізації практик КСВ в різних компаніях.
Особливістю реалізації першого етапу проекту є підготовка збірника навчальних кейсів з різних аспектів корпоративної соціальної відповідальності, що були розроблені учасниками тренінгу після завершення його осінньої сесії.


2.03.2015-6.03.2015 – Відбувся ІІ етап тренінгу «Європейські бізнес-практики КСВ»
Розклад ІІ етапу 1 частина
ЗАВАНТАЖИТИ

Другий етап тренінгу було проведено у м. Київ на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у період з 2 по 6 березня 2015 року. Кількість учасників дорівнювала 48 особам з числа магістрантів, що завершують своє навчання в університеті за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом».
Головною темою виступів і обговорень на тренінгу став розвиток компетенцій у галузі корпоративної соціальної відповідальності. Учасники тренінгу мали нагоду для обміну ідеями, обговорення найкращих практик та рішень, які дозволяють узгодити принципи соціальної відповідальності із цілями, яких прагнуть досягнути компанії.
Сучасна КСВ у світовому масштабі – це розвинута галузь бізнесу, зокрема корпоративного управління, з практичною стороною якої українське бізнес-середовище щойно починає знайомитися. У сучасному корпоративному середовищі все більшої підтримки набуває ідея того, що КСВ – це не просто філантропія чи зовнішній PR "для наведення лоску", а частина стратегії компанії, яка націлена на довгострокову перспективу і враховує особливості суспільного середовища, в якому діє бізнес. Тренінг у КНЕУ дав змогу учасникам усвідомити, що в Україні вже працюють багато компаній, які ставляться до КСВ як до складової своєї стратегії.16.04.2015
– Підсумкова конференція «Результативність практик КСВ в українському бізнес-середовищі»

Розклад ІІ етапу 2 частинаЗАВАНТАЖИТИ

Заключна зустріч відбулася 16 квітня 2015 року, на якій викладачі презентували свої науково-методичні розробки для викладання окремих тем в різних дисциплінах, що включають питання корпоративної соціальної відповідальності.
Учасники дискусії висловили свою думку і рекомендації щодо напрямків імплементації європейського досвіду соціально відповідального бізнесу в Україні.
16.04.2015 – Вручення сертифікатів

Традиційно комфортна та креативна атмосфера тренінгу сприяла ефективній командній роботі. Малі диверсифіковані групи забезпечили взаєморозуміння між викладачами різних дисциплін — облікових економічних, маркетингових, фінансових напрямків. В цілому, як свідчить проведене анкетування присутніх, тренінг виправдав очікування його учасників, сприяв більш чіткому усвідомленню сутності та моделей європейських бізнес-практик корпоративної соціальної відповідальності та сформував розуміння можливостей та шляхів впровадження такого досвіду в діяльність українських компаній. 
07.11.2017
Назад до вмісту | Назад до головного меню